Contact

Heeft u een vraag of opmerking? Neem dan contact met ons op via onderstaand contactformulier. Wij streven ernaar om binnen 24 uur uw vraag te beantwoorden.

FamilyCards

H.A. Lorentzstraat 10
3331 EE Zwijndrecht

T: 078 – 6201016
F: 078 – 6201015
E: rouw@familycards.nl

Velden met een * zijn verplicht

 

FamilyCards levert niet direct aan de consument. Bent u geïnteresseerd in één of meerdere producten, dan kunt u zich wenden tot de dichtstbijzijnde uitvaartorganisatie.

Joep Vink

Joep Vink

Commercieel Directeur

j.vink@familycards.nl

René van der Woerd

René van der Woerd

Accountmanager

r.van.der.woerd@familycards.nl

Seven Hasan

Seven Hasan

Commercieel Medewerker

s.hasan@familycards.nl

Carola Bukovics

Carola Bukovics

Commercieel Medewerker

c.bukovics@familycards.nl

Marion Heugens

Marion Heugens

Commercieel Medewerker

m.heugens@familycards.nl

Marsja Bussing

Marsja Bussing

Commercieel Medewerker

m.bussing@familycards.nl

Jan Willem van den Kieboom

Jan Willem van den Kieboom

Commercieel Medewerker

jw.van.den.kieboom@familycards.nl